Cocktail

Okolí Bora Bora

Bora Bora vyhrálo několikrát anketu o nejkrásnější místo planety. Za návštěvu ale stojí i další ostrovy Francouzské Polynésie. Každý je jiný, každý je svůj, ale jedno mají společné. Nikomu se odsud nechce zpátky domů, do reality.

Huahine

Huahine není tak častým cílem turistů, jako právě Bora Bora nebo Tahiti. Dodnes tak může nabídnout typickou polynéskou kulturu a ospalou atmosféru, která dá zapomenout všedním starostem.

Tahiti

Ve Francouzské Polynésii asi není slavnější ostrov. Tahiti má přezdívku „ostrov lásky“ – dílem kvůli tvaru a dílem i kvůli polynéským tancům, které mimochodem byly až do poloviny 20. století zakázány. Právě na Tahiti leží hlavní město Společenských ostrovů, Papeete.

Moorea

Chcete adrenalin? Pak se vydejte na ostrov Moorea, kde je unikátní možnost potápět se se žraloky. Mimo to tady můžete navštívit místa, kde se natáčel film Bounty – ten pojednával o námořní vzpouře, která má reálné základy.

Manihi

Manihi je asi nejméně známá lokace v Polynésii. Na druhou stranu je právě tento ostrov jediným místem na planetě, kde perlorodky samy od sebe, bez pomoci člověka, rodí černé perly. Navíc tady budete mít klid a nebudou vás rušit mraky turistů.

Francouzská Polynésie

další oblasti Francouzské Polynésie »

Partneři

Logo ESO travel

Vyberte si luxusní dovolenou na ostrově Bora Bora od specialisty - cestovní kanceláře ESO travel.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@polynesie-borabora.cz