Cocktail

Další informace o Bora Bora

Pokud vám nestačily základní informace ze stránky Více o Bora Bora, pak vězte, že tady najdete další várku toho, co byste před cestou na Bora Bora měli vědět. K základním údajům tady přidáváme několik dalších perliček o Bora Bora.

  • Bora Bora je jedna z nejdražších destinací planety. Noc v některých vodních bungalovech vyjde na tisíc dolarů za osobu. K dispozici ale je postel s nebesy, vany velikosti bazénu, nebo prosklené panely v podlaze, kterými je možné pozorovat život pod hladinou.
  • Bora Bora byla původně kruhový kráter. Vlastní vahou se ale propadá zpět pod hladinu moře. V současnosti tak nad vlny ční jen půlkruh a dva vrcholky.
  • hranici mělké laguny tvoří korálový útes, ten je široký mezi deseti a dvaceti metry a odděluje mělké vody v okolí ostrova, od hlubokého a bouřícího oceánu.
  • kromě luxusních bungalovů je na Bora Bora možné bydlet i ve stanovém kempu. Místo tisícovky dolarů za noc tady zaplatíte jen patnáct.
  • při cestě na Bora Bora určitě ochutnejte rejnoka s omáčkou z mořských ježků, popřípadě salát ze syrových ryb zakapaný limetkou.

Tipy na výlety hledejte v kategorii Kam vyrazit, bližší informace o dalších ostrovech potom třeba v kategorii Poznejte okolí.

Francouzská Polynésie

další oblasti Francouzské Polynésie »

Partneři

Logo ESO travel

Vyberte si luxusní dovolenou na ostrově Bora Bora od specialisty - cestovní kanceláře ESO travel.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@polynesie-borabora.cz